שתפו לחברים שלכם:

תוכלו לעזור בתרומה ולהיות שותפים למיזם הטיולים החינמי – במהירות ובקלות באפליקציית ביט לטלפון: 052-2973937, ד"ר ענת אביטל

תוכלו לתרום ולעזור לתחזוקת האתר בקלות גם באמצעות Pay Pal בתשלום מאובטח

התכנים האיכותיים של אתר "מטיילים עם ענת" נכתבים עבורכם ומוגשים לכם בחינם, בעמל רב, ובמשך שנים רבות אני מטיילת, מצלמת ומסריטה עבור הכתיבה של האתר למעלה מ-25 שנה.

כתיבת אתר "מטיילים עם ענת" נערכת בצורה קבועה, מסלול ועוד מסלול ועוד מסלול, בעבודת נמלים עקבית של יותר מ-20 שנה! בימים קשים אלו של משבר הכלכלי עקב הקורונה בשנת 2020, אני נאלצת לפנות לעזרתכם, ואפילו תהיה תרומה הצנועה ביותר, לעזרה בתחזוקת האתר.

כידוע לכולכם, הדרכת הטיולים בארץ ובעולם נעצרה בצורה פתאומית, ומטה לחמנו, מדריכי הטיולים וחברות הטיולים, נגדע לחלוטין. עם זאת, אני ממשיכה לכתוב עבורכם מסלולי טיולים, מהארץ ומהעולם. האתר פתוח לשימושכם, חינם, התוכן זמין עבורכם ללא תשלום. משימתי לא הסתיימה, ואני ממשיכה בעבודתי להשאיר אחרי אתר טיולים ברור, מלא בתוכן איכותי למענכם ולמען הדורות הבאים.

גולשים יקרים ומטיילים אהובים:

כל תרומה שלכם לתחזוקת האתר והמשך הקיום הכלכלי תתקבל בברכה, וכל תרומה תעזור לי לעבור את המשבר הנוראי של גדיעת ענף הטיולים בארץ ובעולם. אשמח על היום בו יחזרו הטיולים לשגרת ההדרכות אירגון ימי הכיף, ההפעלות והסדנאות המהנות. היו שותפים בכתיבה ועזרו לי לעבור תקופה קשה זו בתרומתכם.

הרשמו לניוזלטר של ענת

השארו מעודכנים ודעו לפני כולם לאן כדאי לטייל עכשיו: לאחר שתרשמו - בחינם לגמרי - המלצות חמות מהשטח על מסלולי טיולים, מצב המים במסלולים, דיווחי פריחה

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

כתובת האימייל שלך לא תעבור לשום גורם אחר

שתפו לחברים שלכם: